خانه » مقالات وردپرس » آیا میتوانم با وردپرس در خانه خود سایت طراحی کنم؟
12 مرداد 1401

آیا میتوانم با وردپرس در خانه خود سایت طراحی کنم؟

آیا میتوانم با وردپرس در خانه خود سایت طراحی کنم؟

اگر به شرکتهای طراحی سایت سر بزنید، می‌بینید تنها ابزارهایی که در این شرکتها وجود دارد فقط یک اینترنت و یک لپ تاپ و یکسری وسایل ساده دیگر است و این سوال در ذهن شما به وجود می‌آید که آیا می‌شود همین کارها را در خانه هم انجام داد یا نه؟!

بله می‌شود! اگر شما آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته را دیده باشید می‌فهمید که واقعا برای طراحی سایت نیاز نیست که شما یک شرکت و یا یک دفتر داشته باشید. درواقع این شرکت و دفتر یک محیط کار برای شماست. در ادامه همراه آرتی وب باشید تا این سوال را بیشتر با هم بررسی کنیم.

آموزش طراحی سایت با وردپرس در خانه

ما در آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی هم درباره روند طراحی سایت توضیح دادیم. حالا بیاید یکبار دیگر، تمامی این مراحل را به صورت خیلی کوتاه و خلاصه با هم مرور کنیم:

  • اول از همه شما باید یک اسم دامنه برای خودتان انتخاب کنید که مربوط به کسب و کارتان باشد.
  • بعد باید شما به سراغ خرید یک هاست بروید.
  • بعد خرید هاست باید برای انتخاب قالب و یا خرید قالب اقدام کنید.
  • حالا نوبت به راه اندازی سایت می‌رسد. یعنی باید دامنه را بر روی هاست ست کنید؛ سپس وردپرس و یا هر سیستم مدیریت محتوا دیگر را راه اندازی کنید و قالبی که انتخاب کردید را نصب کنید.
  • حالا باید قالب خودتان را سفارشی سازی کنید.
  • بعد از سفارشی سازی قالب باید به سراغ مسائلی مثل بررسی تکنیکال سایت و … بروید.

در تمامی مراحل بالا، شما فقط یک سیستم (لپ تاپ یا کامپیوتر) و یک اینترنت نیاز دارید؛ چه بخواهید آموزش ببینید و چه بخواهید طراحی کنید. به نظر شما نمی‌شود این کارها را در خانه انجام داد؟

پس چرا بعضی ها در شرکت کار می‌کنند؟

در این لحظه، دو حالت وجود دارد؛ یا افرادی هستند که در شرکت کار می‌کنند و یا افرادی هستند که قصد گذراندن دوره کارآموزی و یا دوره آموزشی را دارند.

محل کار

قاعدتا کسی که یک شرکت طراحی سایت را راه اندازی می‌کند، قطعا چندین نفر را به دور هم جمع کرده تا کارها به صورت گروهی پیش برود.

شما وقتی می‌توانید کارهای مربوط به طراحی سایت را در خانه انجام دهید که خودتان تنها باشید و یا یک تیم دو یا سه نفره باشید.

مدیریت کردن یک تیم 10 نفره از راه دور واقعا کار سختی است؛ البته امکانش وجود دارد که بعضی از کارها مثل تولید محتوا را به صورت دورکاری انجام داد. ولی یکسری کارها مثل کارشناس سئو را نمی‌شود!

جدای از موارد بالا، وقتی شما در خانه باشید، احتمال اینکه مغز شما درگیری موضوعات شخصی شود هم خیلی زیاد است؛ ولی وقتی شما در محیط کار می‌نشینید، تنها چیزی که در ذهن شما می‌گذرد کار است و همین موضوع باعث می‌شود که خودتان، خودتان را مجبور کنید تا کار کنید.

کارآموزی

عده دیگر افرادی هستند که قصد دارند تا دوره کارآموزی را در این شرکت ها بگذارند. اینها افرادی هستند که آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته را گذراندند و حالا نیاز دارند تا کار را به صورت عملی یاد بگیرند و برای همین به عنوان کارآموز، در یکی از این شرکت‌ها فعالیت می‌کنند.

آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته

آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته

دوره‌ها را می‌توانم در خانه بگذرانم؟

صد در صد می‌توانید. چرا فکر می‌کنید که نمی‌شود مثلا آموزش بالا بردن سرعت سایت را در خانه گذراند؟ چرا فکر می‌کنید که برای گذراندن دوره‌های آموزشی، باید حتما در یک محیط آموزشی باشید؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، اکثر آموزشات به صورت آنلاین و وبینار برگزار می‌شود؛ حتی عده‌ای هم هستند که دوره‌های آموزشی ضبط و به صورت پکیج می‌فروشند.

البته یکسری دوره‌ها وجود دارند که آنلاین نیستند و برای گذراندن آنها باید حتما به حضوری مراجعه کنید.

سوالات متداول

چطور می‌توانم در خانه وبسایت بسازم؟

دقیقا به همان روشی که قرار بود در شرکت بسازید. روند طراحی سایت در هیچ جای دنیا فرق نمی‌کند و همه از یک روش برای طراحی سایت استفاده می‌کنند.

بهترین دوره یادگیری طراحی سایت کدام است؟

دوره زیادی در سطح اینترنت وجود دارد و انتخاب یکی از آنها به عنوان برترین، کار دشواری است. ولی برای شروع می‌توانید از دوره آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته اقدام کنید.

خانه یا شرکت؟ کدام بهتر است؟

جواب این سوال بستگی به وضعیت خودتان دارد؛ اگر شما یک تیم دارید و کار گروهی برای شما خیلی مهم است، حتما یک شرکت یا دفتر راه اندازی کنید. در غیر اینصورت کارهای خودتان را در خانه هم می‌توانید انجام دهید.

جمع بندی

در این مقاله از rtweb ما سعی کردیم تا به شما نشان دهیم که کاری که قرار است در شرکت انجام دهید را در خانه هم می‌ستوانید انجام دهید.

البته باید شرایط خودتان را هم بسنجید؛ بعضی وقتها برای انجام یکسری کارهای تیمی، نیاز دارید که در دفتر یا شرکت کار کنید؛ بعضی وقتها هم نیاز است که یک محیط کار برای خودتان مهیا کنید تا با تمرکز بیشتر کارتان را انجام دهید.

Heydari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

preloader